Namai / GNTV Naujienos / Naujienos 2018 11 08

Naujienos 2018 11 08

Didžiulio panevėžiečių susidomėjimo sulaukęs Stasio Eidrigevičiau menų centro pirmojo statybų etapo techninis projektas  – parengtas. Anot naujai įstaigai vadovauti paskirto Egidijaus Žukausko, belieka tinkamai parengti ir laiku pateikti investicinį projektą.
Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės bibliotekoje lapkritį ypač gausu įdomių ir naudingų renginių. Lankytojai čia galės ne tik, kaip įprastai, susitikti su skaitomiausių knygų autoriais, bet ir mokytis anglų kalbos, pasiklausyti operos solistų, ar išskirtinio užsiėmimo metu pasitikrinti žinias apie populiarų personažą Harį Poterį.

 

Panevėžio palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės vadovė džiaugiasi, kad prie ligonių gydymo proceso prisideda greta esančios bažnyčios dvasininkai, rengiantys ne tik Šventasias mišias, bet ir lankantys ligonius, suteikiantys jiems šventuosius sakramentus. Tokie dvasininkų darbai įkvepia ir įvairių organizacijų savanorius.

 

Gyventojai skatinami atsakingai vartoti, o susidariusias atliekas rūšiuoti ir atsakingai šalinti. Tačiau klausimas kaip elgtis su maisto atliekų likučiais iškyla ne retam.

Maisto produktų gamintojai, pardavėjai, visuomeninio maitinimo įstaigos įsipareigoja ir privalo maisto atliekas tvarkyti atskirai nuo kitų komunalinių atliekų, nes maisto produktų atliekos gali būti perdirbamos.

Gyventojai maisto atliekas taip pat raginami tvarkyti ir atskirti nuo kitų atliekų.

 

Taip pat žiūrėkite

Panevėžio miesto savivaldybės taryboje – Povilas Urbšys

Parašykite komentarą