Namai / GNTV Naujienos / Naujienos 2018 11 05

Naujienos 2018 11 05

Iki kitų metų spalio Panevėžio rajono Velžio miestelyje bus atnaujintos net 6 viešosios erdvės! Pirmasis objektas – Nevėžio pakrantė, kur turėtų persikelti miestelio kultūros renginiai. Pirmieji vyks jau pavasarį!

Atnaujinamas Panevėžio jaunuolių dienos centras. Centro pastato viršutiniame aukšte remontuojama beveik 200 kvadratinių metrų patalpų, kuriose bus ne tik plečiamos, bet ir organizuojamos naujos veiklos centro lankytojams. Be to, neberibojamas dienos centrą lankančiųjų amžius.

Panevėžio mieste nemokamai surenkamos asbesto turinčios atliekos! Tokiu žmogaus sveikatai pavojingų atliekų surinkimu gyventojai gali pasinaudoti dar daugiau nei pusmetį.

Aplinkosaugos specialistai teigia, kad deginant atliekas namuose galime užteršti orą kenksmingomis ir net pavojingomis medžiagomis. Tai gali daryti tik specialus filtrus turinčios įmonės, be to, yra net keli būdai mažinti namų ūkiuose susidarančių atliekų kiekį, kad jų poveikis aplinkai taip pat būtų mažesnis.

 

Taip pat žiūrėkite

1203 naujie

Naujienos 2018 12 03

Pirmoji šalyje Kalėdų eglutė įžiebta Panevėžyje. Nors spalvinga miesto žaliaskarė sulaukė daugybės įvairių vertinimų, panevėžiečiams …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *