Namai / GNTV Naujienos / Naujienos 2018 10 29

Naujienos 2018 10 29

Panevėžys tautinio atgimimo pradžią įprasmino rekordine trispalve! Tai buvo daug jausmų sukėlusi akimirka tiems, kurie vėliavos kėlimo ceremonijoje dalyvavo ir prieš trisdešimtmetį. Įspūdingas tautiškumo simbolis, kaip ir prieš tris dešimtis metų, suplazdėjo ant legendinio Juozo Miltinio dramos teatro stogo. Tiesa, vėliavą iškėlė, jau kiti miesto teatrų vadovai.

Lapkričio pirmoji – diena kai nešini gėlės žiedu ir žvakele daugelis skuba aplankyti Anapilin iškeliavusių artimųjų. Policijos pareigūnai primena, kad šiomis dienomis eismas būna ypač intensyvus, tad prašo visų eismo dalyvių pagarbos kitiems ir tinkamai įvertinti eismo sąlygas, o jeigu tik įmanoma, į kapines vykti viešuoju transportu.

Panevėžio kolegija organizavo kvalifikacijos kėlimo kursą elektrikams. Didžiausias dėmesys – išmaniosioms technologijoms. Anot lektorių, be žinių apie šią sritį jau sunku įsidarbinti jauniems specialistams, o prisitaikyti ilgamečiams įmonių darbuotojams – dar sudėtingiau.

Keliauti po Panevėžio rajoną interaktyviai kviečia viešoji biblioteka! Sudarytas specialus žemėlapis su 11 svarbiausių rajono vietų. Į jas nuvykus ir nuskaičius ten esančius QR kodus  – išmaniajame telefone ar plančetėje gausite visą įdomiausią informacija apie tą vieną, ir žymius kraštiečius.

 

Taip pat žiūrėkite

Naujienos 2021 01 04

Parašykite komentarą