Namai / GNTV Naujienos / Naujienos 2018 10 08

Naujienos 2018 10 08

Prasidėjęs šildymo sezonas net ir centralizuotos šilumos tiekėjus vis dažniau verčia ieškoti alternatyvių būsto šildymo būdų. Štai bendrovė „Panevėžio energija“ plečia biokuro panaudojimą! Panevėžio miesto Pušaloto gatvėje esančioje katilinėje  statomas dar vienas 8 megavatų galios biokuro vandens šildymo katilas ir ekonomaizeris. Tokias investicijas bendrovė deda siekdama kelių tikslų.

Spalio 5-ąją minėta mokytojų diena. Tradiciškai, jau 12 kartą Panevėžio rajono savivaldybė ne tik pagerbė pedagogus, bet ir apdovanojo Metų mokytoją.  Ja tapo Raguvos gimnazijos muzikos mokytoja!

Panevėžio vardą garsinantis „Lietkabelio“ krepšinio klubas šį sezoną dalyvaus FIBA Čempionų lygos turnyre. Pirmosios rungtynės su Antwerpeno Giants komanda jau spalio 9-ąją „Cido“ arenoje. Klubo treneris ir žaidėjai sako, kad žiūrovų palaikymas pradedant kelią šioje lygoje, labai svarbus.

Individualių namų gyventojus specialistai ragina atsakingai pasiruošti prasidedančiam šildymo sezonui. Anot aplinkosaugininkų, svarbu ne tik patikrinti sistemos saugumą ir ją išvalyti, bet ir tinkamai pasiruošti kurą. Jei jis bus šlapias ar laikytas netinkamomis sąlygomis, kuro efektyvumas gali sumažėti du kartus, o taršių dalelių kiekis dūmuose – gerokai išaugti.

 

Taip pat žiūrėkite

Naujienos 2020 10 08

Parašykite komentarą