Namai / GNTV Naujienos / Naujienos 2018 10 01

Naujienos 2018 10 01

Pasvalio parapijos namai po savo stogu glaudžia ne vieną organizaciją, o čia įgyvendinami projektai skirti ir labiausiai pažeidžiamoms visuomenės grupėms ir tiems, kuriems reikia dvasinės pagalbos. Pasak parapijos namų savanorių ir projektų vadovų, lankytojų tiek, kad visiems sutilpti jau darosi ankšta.

Aktyvūs dabar čia gyvenantys ir išvykę Panevėžio rajono gyventojai kviečiami burtis į bendruomenę! Savivaldybė įgyvendina projektą „Globalus Panevėžio rajonas“, tam sukurta patogi platforma, kuria siekiama pagerinti rajono ekonominę gerovę ir suteikti visas reikalingas žinias grįžtantiems iš užsienio.

Naujausioje tautodailininko Žilvino Liogės parodoje – spalva, kurios dailininkai vengia.  Netradicinius menininko kūrinius galima išvysti Panevėžio palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninėje.

Panevėžio miesto savivaldybės infrastruktūros specialistai kviečia gyventojus sąmoningiau tvarkyti žaliąsias atliekas, ir taip sumažinti aplinkos taršą bei miesto biudžeto nuostolius. Tokias atliekas būtina pristatyti į specialius konteinerius ar aikšteles, iš kur jos vežamos kompostuoti.

Taip pat žiūrėkite

1122

Naujienos 2018 11 22

Artėjančių švenčių nuotaikas greičiausia pajunta pašto darbuotojai. Jie sako, kad norintieji pasveikinti užsienyje gyvenančius artimuosius, …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *