Namai / GNTV Naujienos / Naujienos 2018 09 20

Naujienos 2018 09 20

Panevėžys atsinaujina ir gatvių remonto darbų mieste netrūksta, tad susidaro nemažai eismo spūsčių, o kai kurių vairuotojų nepaisymas kelio ženklų, kelia net ir pavojų. Tokia situacija susitarė remontuojant Statybininkų gatvę ir laikinai perkėlus autobusų stoteles į kitas vietas. Savivaldybė vairuotojus jau įspėja, o  netrukus taisyklių nepaisantiems grės ir baudos.

Paroda EXPO Aukštaitija lankytojams vėl žada naujovių. Prisistatys naujos regiono įmonės, scenoje bus daugiau ir įvairesnių pasirodymų, o šių metų diskusija apibendrins viso Aukštaitijos regiono ateities žingsnius.

Aukštaitijos „Siauruke“ – ilgai laukti pokyčiai. Darbus pradėjo naujasis įstaigos vadovas – Mindaugas Jucevičius. „Aukštaitijos siaurojo geležinkelio“ direktorius įstaigos gimtadienio išvakarėse žadėjo dar daugiau pramogų, kurios, tarsi laiko mašina, nukels šimtmečiu atgal.

Panevėžio miesto savivaldybės specialistai, dviračių entuziastai ir visi neabejingi aplinkai ir oro kokybei kviečia gyventojus keisti keliavimo įpročius mieste ir rinktis aplinkai draugiškas susisiekimo priemones ar keliauti pėsčiomis.

 

Taip pat žiūrėkite

Naujienos 2020 10 08

Parašykite komentarą