Namai / GNTV Naujienos / Naujienos 2018 09 06

Naujienos 2018 09 06

Rugsėjo 7-9 d. Panevėžyje iškilmingai minimas 515-asis miesto gimtadienis. Šįkart miesto gimtadieniui pasirinkta tema – „Praeities ir ateities sandūroje“. Įspūdingos šventės metu susitiks praeitis ir ateitis, atsivers senoji turgaus aikštė ir šiuolaikinio inovatyvaus miesto vizija. Šventės organizatoriai miestiečius ir miesto gimtadienio svečius kviečia įsilieti į nepamirštamą trijų dienų renginių sūkurį. O kad miestelėnai galėtų pasidžiaugti iki vėlumos vykstančiais renginiais ir saugiai grįžtų namo, Panevėžio miesto savivaldybė pasirūpino papildomais naktiniais miesto autobusų maršrutais.

Zarasuose atidaryta pirmoji šunų vedžiojimo ir dresavimo aikštelė. Apleistas, šiuklynu buvęs žemės sklypas sutvarkytas ir pritaikytas visai keturkojus augintinius turinčiai miesto bendruomenei. Aikštelėmis džiaugiasi ne tik gyventojai, bet ir tarnybos. Čia šunis jau dresuoja ir policininkai, ir muitininkai.

Panevėžio rajono savivaldybė ir šiemet prisijungė prie akcijos „Apsaugok mane“ bei kviečia vairuotojus būti atidžiais ne tik miestuose, bet ir užmiestyje. Tai primins ir šalia ugdymo įstaigų specialiais ženklais pažymėtos pėsčiųjų perėjos.

Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatras jau kviečia žiūrovus sugrįžti į sales ir ruošiasi netrukus pristatyti premjerą. Pastarųjų iki Naujų metų planuojamos net penkios. Tiesa, dalis jų vyks netradicinėse erdvėse, nes didžioji teatro salė bus atnaujinama.

 

Taip pat žiūrėkite

Panevėžio kolegija kuria energetinių procesų studijų ir inovacijų centrą

Parašykite komentarą