Namai / GNTV Naujienos / Naujienos 2018 08 06

Naujienos 2018 08 06

Nors Panevėžio miesto dviratininkai neseniai sulaukė džiugios žinios, kad iš pagrindų bus atnaujinta vieno svarbaus miesto dviračių tako dalis, savivaldybės specialistai papildo, kad jau greitai tokių atkarpų Panevėžyje bus daugiau. O Didysis žiedas, kurio dalis pradedama atnaujinti, turėtu virsti patogia 11-os kilometrų ilgio trasa.

Panevėžio vietos veiklos grupė įgyvendina strategiją, kurios pagrindiniais tikslais yra socialinės atskirties mažinimas ir verslumo skatinimas. Anot Panevėžio VVG pirmininkės, susipažinti su kvietimais ir teikti paraiškas yra sudarytos galimybės daugeliui miesto bendruomenių bei organizacijų:

Specialistai įspėja, kad būtina didinti perdirbamo plastiko kiekį! Tai jau yra nurodžiusi Europos komisijai, o ir į gruntinius vandenis, bei vandenynus patekęs plastikas daro neigiamą įtaką ne tik vandens ekosistemoms, bet ir toli nuo to esantiems žmonėms.

 

Taip pat žiūrėkite

1203 naujie

Naujienos 2018 12 03

Pirmoji šalyje Kalėdų eglutė įžiebta Panevėžyje. Nors spalvinga miesto žaliaskarė sulaukė daugybės įvairių vertinimų, panevėžiečiams …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *