Namai / GNTV Naujienos / Naujienos 2018 07 05

Naujienos 2018 07 05

Lietuvos valstybės švenčių kalendoriuje yra kelios šimtametes Lietuvos valstybingumo tradicijas žyminčios šventės. Viena jų – Liepos 6-oji – Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) diena. Istorikai sako, kad peržvelgus amžių skalę, kaskart iš naujo suprantama, kad turime ką švęsti.

Šv. Apaštalų Petro ir Povilo bažnyčia Panevėžyje šventinį savaitgalį parapijiečiams ir visiems tikintiesiems atsivers naujai. Čia ne tik sudėtos marmurinės šildomos grindys, atliktas kosmetinis remontas. Šventosios  mišios šį savaitgalį bus laikomos prie naujo altoriaus, kuo dar atsinaujins šventovė, pasakoja dekanas Romualdas Zdanys.

Po daugiau kaip septynių dešimtmečių į vaikystės dvarą ir gimtą šalį sugrįžusi Bistrampolio dvaro paveldėtojo provaikaitė džiaugiasi, kad Bistrampolis gražėja ir gali nukelti į šiltus vaikystės prisiminimus, o gimtam Upytės dvarui bajoraitė linkėjo atgyti.

Taip pat žiūrėkite

vlcsnap-2018-10-01-09h22m29s288

Naujienos 2018 09 27

Per šimtą Rokiškio rajono gyventojų naudojasi bendruomeninių šeimos namų teikiamomis nemokamomis kompleksinėmis paslaugomis. Anot specialistų, …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *