Namai / GNTV Naujienos / Naujienos 2018 07 02

Naujienos 2018 07 02

Planuojama, kad dar šiais metais bus baigtos Rokiškio bibliotekos priestato statybos. Daugiau kaip pusantro milijono eurų kainuosiantis objektas bus patrauklus skaitytojams, o bibliotekai leis plėsti paslaugų spektrą.

Gražiausia vadinamos Pasvalio rajono Vaškų gimnazijos aplinką puoselėja ne tik ją prižiūrintis darbuotojas, bet ir visas mokytojų kolektyvas bei mokiniai. Anot čia dirbančių pedagogų, patys lauko erdves kūrę moksleiviai jas kur kas labiau saugo, o mokyklos lauko erdvės išnaudojamos ir mokslo tikslams.

Didelės šeimos kortelė Rokiškyje jau veikia. Ja sėkmingai naudojasi daugiau kaip pusšimtis šeimų, o vietos verslininkai taip pat jungiasi daugiavaikėms šeimoms pasiūlydami įvairias nuolaidas savo prekėms ir paslaugoms.

Specialistai teigia, kad orą teršia ne tik tam tikros kietojo kuro rūšys, bet ir netinkamas jų paruošimas. Pavyzdžiui malkas prieš kūrenant geriausia palaikyti daugiau nei sezoną, o ir laikymo sąlygos turi būti tam tikros. Jei viskas atliekama tinkamai, oras teršiamas ir šildymo sistemai kenkiama minimaliai, o kuras yra sunaudojamas efektyviausiai ir jo pakanka kur kas ilgiau.

 

Taip pat žiūrėkite

Naujienos 2020 10 08

Parašykite komentarą