Namai / GNTV Naujienos / Naujienos 2018 06 18

Naujienos 2018 06 18

Dėl degančios žolės kylančių gaisrų gesinimas ugniagesiams gelbėtojams tikru darbymečiu tampa pavasarį. Tačiau vien šį savaitgalį Panevėžio apskrityje kilo 10 tokių gaisrų. Sausra negailestingai alina gamtą, tad ugniagesiai gyventojų prašo šiuo metu itin atidžiai ir atsakingai elgtis poilsiaujant. Gaisrų pavojus dabar kaip niekad didelis.

Panevėžio Rotoract klubas kartu su partneriais miesto vaikams padovanojo dar vieną spalvingą žaidimų aikštelę! Šiemet ji – ypatinga, puošta tautine simbolika. Prie gražios iniciatyvos šį kartą prisidėjo net miesto baikeriai.

Informacija trumpai.

Zaraso ežero salos prieigose pastatyta nauja irklavimo bazė – elingas. 25-erius metus vagonėliuose ant ežero kranto besiglaudusiems Zarasų krašto irkluotojams sudarytos kokybiškos sąlygos treniruotis bei rengti varžybas.

Apie tai, kad transporto priemonių keliama oro tarša didžiulė, žinoma visiems. Tačiau vairuojant net ir tą patį automobilį, ir žinant keletą elementarių taisyklių, galima vairuoti važiuoti ne tik ekonomiškiau, bet ir ekologiškiau ir būti aplinkai draugišku vairuotoju. Kaip to pasiekti – reportaže.

 

Taip pat žiūrėkite

Naujienos 2020 03 10