Namai / GNTV Naujienos / Naujienos 2018 06 07

Naujienos 2018 06 07

Panevėžio Švč. Trejybės bažnyčioje po šventųjų mišių kaskart kyla galybė diskusijų. Jos vis dar nerimsta neseniai bažnyčioje atidarius vieną didžiausių šalyje šventųjų relikvijų kolekciją. Bažnyčios rektorius didžiuojasi, kad daugelis jų yra pirmojo laipsnio. Kuo skiriasi turistų vis labiau lankomos šventosios relikvijos, ir kodėl ši kolekcija yra tokia ypatinga, plačiau, reportaže:

Šią vasarą Rokiškis vėl kvies į įspūdingus sporto renginius. Pagrindiniai jų: Rytų ir Vakarų Europos paplūdimio tinklinio čempionatas bei rugpjūtį vyksiantis ralis. Kad šiais ir kitais metais rajone būtų organizuojami ne tik įspūdingi, bet ir kokybiški sporto renginiai, sudaryta speciali komisija.

Informacija trumpai.

Jau daugiau kaip pusę tūkstantmečio stūksantis Ilzenbergo dvaras ne tik atvėrė duris po rekonstrukcijos, bet ir lankytojams paruošė išskirtines muzikines dovanas. Čia prasidėjo Birželio muzikos festivalis, o vasarą laukia ir išskirtinių atlikėjų koncertai bei specialiai dvarui kurtas tarptautinis muzikinis projektas.

 

Taip pat žiūrėkite

Naujienos 2021 01 20

Parašykite komentarą