Namai / GNTV Naujienos / Naujienos 2018 05 21

Naujienos 2018 05 21

Termometro stulpeliui perkopus  20 laipsnių, gyventojai suskubo mėgautis vandens malonumais. Specialistai įspėja, kad pramogauti prie vandens galima, tačiau maudytis jame – nesaugu, nes kol kas didžiojoje šalies dalyje neatliekami telkinių vandens kokybės tyrimai, o dėl lietaus į vandenį gali patekti ir cheminių medžiagų ar kitų teršalų.

Po Panevėžio rajono kaimus ir miestelius jau antrą savaitę važnėja mobilioji diagnostinė kraujo laboratorija. Rajonas įsitraukė į projektą „Saugokime vyrus“. Nors stipriosios lyties atstovai savimi nelinkę rūpintis, tokie projektai kai laboratorija atvyksta praktiškai į kiemą, pasiteisina, o jos tikslas – kova su prostatos vėžiu.

Naujienos trumpai.

O dabar apie oro taršą ir tai, kaip mes galime prisidėti mažindami ją. Rinkdamiesi automobilį, turėtume gerai pagalvoti ne tik apie kurą, kuriuo jis varomas, bet ir to kuro poveikį aplinkai. Taip saugosime ir gamtą, ir save.

 

Taip pat žiūrėkite

vlcsnap-2018-10-01-09h22m29s288

Naujienos 2018 09 27

Per šimtą Rokiškio rajono gyventojų naudojasi bendruomeninių šeimos namų teikiamomis nemokamomis kompleksinėmis paslaugomis. Anot specialistų, …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *