Namai / GNTV Naujienos / Naujienos 2018 05 17

Naujienos 2018 05 17

Nors ne vienerius metus žadama, kad Panevėžys pagaliau turės oficialų savą pliažą, miestelėnai kol kas turės džiaugtis tradiciniu „Ekrano“ marių paplūdimiu. Naujų miesto paplūdimių projektas rengiamas, o šiais metais bus padarytas nebent juos jungsiantis naujas dviračių takas. Alternatyvą tik vasaros pradžioje oficialiai atidaromam miesto paplūdimiui siūlo rajono verslininkas, infrastruktūrą poilsiui gamtoje gyventojams paruošęs dar tik prasidedant gegužei.

Panevėžio palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninėje savo kurtas eiles kitiems pacientams deklamuoja 105-erių močiutė!  Nors moteris girdi ir mato kiek prasčiau, puikiai bendrauja su aplinkiniais, o ligoninės personalas teigia, kad ji tapo jaunesniųjų įkvėpėja.

Naujienos trumpai.

Panevėžiečiai jau išmoko rūšiuoti žaliąsias atliekas. Specialistai pastebi, kad kasmet jų surenkama vis daugiau, tačiau gyventojai vis dar daro vieną klaidą, kuri kartais trukdo surinktas atliekas tinkamai sutvarkyt:

 

Taip pat žiūrėkite

vlcsnap-2018-10-01-09h22m29s288

Naujienos 2018 09 27

Per šimtą Rokiškio rajono gyventojų naudojasi bendruomeninių šeimos namų teikiamomis nemokamomis kompleksinėmis paslaugomis. Anot specialistų, …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *