Namai / GNTV Naujienos / Naujienos 2018 05 14

Naujienos 2018 05 14

Skubėti skiepytis nuo erkinio encifalito turi toli gražu ne visi. Anot imunologų, kai kurie gyventojai erkiniam encefalitui yra atsparūs. Kad nereikėtų išleisti didelių sumų skiepams, norintys gali pasidaryti keliskart pigesnį specialų imunologinį tyrimą, kuris parodys visgi reikia skiepytis ar ne.

Panevėžyje įsikūrė ir naujus narius jungtis kviečia riedlentininkų klubas. Miesto savivaldybė žada, kad ne tik riedlentininkams, bet ir riedutininkams, paspirtukininkams ir kitiems ekstremalaus sporto mėgėjams sąlygos sportuoti gerės. Tačiau, kitais metais.

Nedidelis miestelis Zarasų rajone – Antalipetė, pasak vietos gyventojų – tikras muziejų miestelis. O ekskursijas po žymiausias apylinkių vietas ir muziejus veda patyręs, aštuntą dešimtį perkopęs gidas.

Viename Aukštaitijos cirke kartu su artistais lankytojams trumpam pasirodo ir vos kelių mėnesių meškutė Lialia. Nors gyvūnų teises ginantys aktyvistai itin griežtai pasisako apie cirko gyvūnų pasirodymus, cirko įkūrėjas ir meškutės šeimininkas  Mykolas Zobovas teigia, kad situacija iš esmės pasikeitusi, o kad gyvūnas būtų paskatintas atlikti pasirodymą visai nereikia jo skriausti. Lialia – puikus to pavyzdys.

 

Taip pat žiūrėkite

Naujienos 2021 01 04

Parašykite komentarą