Be kategorijos GNTV Naujienos Video

Naujienos 2018 05 10

Panevėžio miesto dailės galerijoje eksponuojamos architektų parengtos Stasio Eidrigevičiaus menų centro idėjos. Kaip turėtų atrodyti svarbiausias šiuolaikinio meno centras Panevėžyje,  savo nuomonę turi ir pats menininkas.

Beveik 400 Panevėžio miesto sodų savininkų galės prisijungti prie centralizuoto vandens tiekimo. Bendrovė „Aukštaitijos vandenys“ sodų bendrijose įgyvendina didžiulį projektą, suteiksiantį galimybes gyventojams vartoti kokybišką vandenį ir atsakingai valyti nuotekas.

Panevėžio rajone rasta istorinio įvykio – atklydusios meškos – pėdsakų. Medžiotojai juos aptiko visai netoli Ėriškių gyvenvietės, o Krekenavos regioninio parko specialistai tikina, kad Vidurio Lietuvoje meškų nebūta jau daugiau kaip šimtmetį.

Atbudusi gamta ir geri orai į miškus bei prie vandens telkinių sutraukia būrius žmonių. Aplinkosaugininkai primena, kad ir pramogaujant galioja taisyklės kaip reikia elgtis gamtoje, o svarbiausia neužmiršti, kad joje mes esame tik svečiai ir turime elgtis taip, kaip jiems ir dera.

 

Daugiau įrašų