Namai / GNTV Naujienos / Naujienos 2018 05 03

Naujienos 2018 05 03

Panevėžiečiai skatinami veikti savo miestui. Tam  jau antrąkart organizuojamas ekonomikos forumas, kuriame bus analizuojamos miesto galimybės, svarbiausi darbai ir bus pateikta ne viena sėkmės istorija.

Jubiliejinė, 70-oji olimpinė diena šiais metai vyks Panevėžyje. Birželio 2 dieną miestas taps ne tik olimpinės dienos, bet ir sporto sostine. „Daugiau kaip 70 sporto šakų, pramogos, akcijos ir galimybė žiūrovams išsikovoti prizus laukia ir mažų ir didelių, visai nepriklausomai nuo oro sąlygų,“ – sako bene didžiausio sporto renginio organizatoriai.

Panevėžyje atnaujinamas dar vienas stadionas. Darbai intensyviai verda didžiausiame miesto „Aukštaitijos“ stadione. Tiesa, sporto objektas šiemet atnaujintas bus tik iš dalies, dėl savaitgalį Panevėžyje vyksiančių Europos jaunių regbio varžybų. Tačiau savivaldybėje jau rengiamas ir kitas projektas, kurį įgyvendinus stadionas iš esmės keisis.

 

Taip pat žiūrėkite

0426

Naujienos 2018 04 26

Panevėžio miesto tarybos posėdyje patvirtintas vienuoliktasis miesto garbės pilietis. Juo tapo karininkas Jonas Variakojis. Anot …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *