Namai / GNTV Naujienos / Naujienos 2018 04 26

Naujienos 2018 04 26

Panevėžio miesto tarybos posėdyje patvirtintas vienuoliktasis miesto garbės pilietis. Juo tapo karininkas Jonas Variakojis. Anot miesto vadovų, simboliška, kad šio asmens paskelbimas miesto garbės piliečiu sutapo su visai šaliai svarbia data – Valstybės atkūrimo šimtmečio metais.

Kaimiškyje esančiame medelyne gegužės mėnesį bus pasėta eksperimentinių eglučių partija. Medelynas įsigyjo mikorizės, kas reiškia, kad į augalo sėjimui naudojamas durper bus įpilta ir grybienos. Tokios eglutės turėtų geriau įsitvirtinti dirvoje, o jas pasodinusieji jau po keleto metų galės tikėtis ir grybų derliaus.

Balandžio 27-oji – medicinos darbuotojų diena. Patys medikai sako, kad tai profesija reikalaujanti visiško atsidavimo ir besąlygiškos meilės žmogui. Todėl pacientų ir jų artimųjų šypsenos yra didžiulė dovana ir paskata tobulėti.

Europos Sąjungai raginant gerinti didžiųjų šalies miestų oro kokybę, Panevėžys, nors ir neturi smogo problemos,  sėkmingai įgyvendina projektą. Į pagalbą pasitelkiant įvairias informavimo priemones, bei naują gatvių valymo techniką siekiama, kad panevėžiečiai kvėpuotų sveikesniu oru.

 

Taip pat žiūrėkite

Naujienos 2021 01 04

Parašykite komentarą