Namai / GNTV Naujienos / Naujienos 2018 04 23

Naujienos 2018 04 23

Rokiškio rajone šiemet įgyvendinami net keli socialinės rizikos, neįgaliųjų, senyvo amžiaus ir kitų asmenų gyvenimo sąlygas į gerą keisiantys projektai. Be to, rajone jau greitai pradės veikti specialias nuolaidas vietos gyventojams suteiksianti naujovė – Didelės šeimos kortelė.

Dar šių metų rudenį Zarasų miesto gatves apšvies nauji, išmanūs šviestuvai. Savivaldybės specialistai džiaugiasi, kad kompleksiškai sutvarkytas gatvių apšvietimas leis taupyti biudžeto lėšas, garantuos kokybišką ir efektyvų gatvių apšvietimą bei leis gyventojams ilgiau jaustis saugiai apšviestose miesto teritorijose.

Vaikiškų filmukų personažai, kino filmų herojai, istorinės amenybės ir scenos žvaigždės pristatomos Panevėžio kino centre „Garsas“. Tai vaškinių figūrų paroda, kuri išsiskiria itin kruopščia gamybos technologija ir išskirtiniu dėmesiu figūrų emocijoms, tad apsilankę parodoje nenustebkite, kad jus visur lydės eksponatų akys.

Apie transporto priemonių poveikį sveikatai reiktų susimąstyti kiekvienam asmeniškai, sako tiek aplinkosaugininkai, tiek medikai bei įvairių, prieš klimato kaitą ir oro taršą kovojančių organizacijų atsotvai. Juk automobilio išmetimo vamzdis į aplinką paskleidžia apie 200 cheminių junginių, tad oro kokybė yra kiekvieno rūpestis.

 

 

Taip pat žiūrėkite

Naujienos 2020 10 08

Parašykite komentarą