Namai / GNTV Naujienos / Naujienos 2018 04 11

Naujienos 2018 04 11

Zarasų socialinių paslaugų centre įkurti mamos ir vaiko gyvenamieji namai neretai būna perpildyti. Gyventojų čia netrūksta ir dabar. Tačiau įstaigos vadovė viliasi, kad krašto žmonės nebus abejingi šeimos netekusiems vaikams ir taps budinčiais globėjais, kurių šiuo metu labai trūksta.

Savaitgalį žiūrovus ir lankytojus stebins Juozo Miltinio dramos teatras! Čia žadama išskirtinė jauno režisieriaus premjera, bei žinomų vietos atlikėjų dovana: specialiai spektakliui kurtos originalios muzikos koncertas su muzikantų interpretacijomis.

Panevėžyje susitiko ir apie aktyvesnę rezervo karių integraciją kalbėjosi šalies atsargos karių atstovai. Pagrindinė problema, anot organizatorių, kad šiuo metu nėra išnaudojama į atsargą išėjusių karių patirtis, tad būtent tai reikia spręsti pirmiausia.

Jaunimą ir ne tik į įdomias orientacines varžybas „Neregėta biblioteka“ kviečia Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės – Bitės  ir Panevėžio JKL atstovai. Organizatoriai žada, kad kelios varžybų valandos bus nepamirštamas laikas ir naudinga pažintis su svarbiu kultūros objektu.

Taip pat žiūrėkite

Naujienos 2020 10 08

Parašykite komentarą