Namai / GNTV Naujienos / Naujienos 2018 04 09

Naujienos 2018 04 09

Miškininkai apgailestauja, kad šalies parduotuvėse nebeliko sulos, pavasarinio gėrimo įtraukto ir į Lietuvos kulinarinio paveldo sąrašą. Tačiau mineralų gausūs pavasario lašai renkami dabar, tad kaip tai daryti teisingai ir kodėl sula vertinga – reportaže.

Aplinkosaugininkai primena, kad aplinką teršiame ne tik šildydamiesi būstus neleistinu kuru, bet ir rūkydami cigaretes, ar net degindami žvakes per šventes. Kaip išvengti bereikalingo deginimo poveikio aplinkai, plačiau, reportaže:

Panevėžio miesto LIONS klubas pakartojo ankstesnių metų sėkmę ir sukvietė panevėžiečius į ypatingą operos žvaigždės Nomedos Kazlaus koncertą. Visas renginio metu surinktas pelnas –  skirtas kilniam tikslui: akliesiems bei silpnaregiams pagerinti galimybes skaityti.

Emocinę sveikatą panevėžiečiai gerina šokdami. Pajudėti Pasaulinės sveikatos dienos proga dešimtis Panevėžio miesto gyventojų pakvietė Visuomenės sveikatos biuras. Anot biuro specialistų – šokis tėra vienas iš daugelio, tačiau labai efektyvus metodas pašalinti stresą ir pagerinti bendrą organizmo būklę.

Taip pat žiūrėkite

Panevėžio miesto savivaldybės taryboje – Povilas Urbšys

Parašykite komentarą