Namai / GNTV Naujienos / Naujienos 2018 04 09

Naujienos 2018 04 09

Miškininkai apgailestauja, kad šalies parduotuvėse nebeliko sulos, pavasarinio gėrimo įtraukto ir į Lietuvos kulinarinio paveldo sąrašą. Tačiau mineralų gausūs pavasario lašai renkami dabar, tad kaip tai daryti teisingai ir kodėl sula vertinga – reportaže.

Aplinkosaugininkai primena, kad aplinką teršiame ne tik šildydamiesi būstus neleistinu kuru, bet ir rūkydami cigaretes, ar net degindami žvakes per šventes. Kaip išvengti bereikalingo deginimo poveikio aplinkai, plačiau, reportaže:

Panevėžio miesto LIONS klubas pakartojo ankstesnių metų sėkmę ir sukvietė panevėžiečius į ypatingą operos žvaigždės Nomedos Kazlaus koncertą. Visas renginio metu surinktas pelnas –  skirtas kilniam tikslui: akliesiems bei silpnaregiams pagerinti galimybes skaityti.

Emocinę sveikatą panevėžiečiai gerina šokdami. Pajudėti Pasaulinės sveikatos dienos proga dešimtis Panevėžio miesto gyventojų pakvietė Visuomenės sveikatos biuras. Anot biuro specialistų – šokis tėra vienas iš daugelio, tačiau labai efektyvus metodas pašalinti stresą ir pagerinti bendrą organizmo būklę.

Taip pat žiūrėkite

Naujienos 2020 04 30

Panevėžio rajono mokyklos nuotoliniu būdų sėkmingai oprganizuoja irmokyklinius egzaminus: Stetiškių aerodrome – pirmas drive in …