Namai / GNTV Naujienos / Naujienos 2018 04 04

Naujienos 2018 04 04

Panevėžio rajono savivaldybė viena nedaugelio šalyje, kur vaiko pinigai išmokami laiku. Anot rajono vadovų, lūžtanti sistema socialinių išmokų specialistams dirbti trukdė taip pat, kaip ir kitų savivaldybių darbuotojams, tačiau specialistai dėjo visas pastangas ir  kol kas dėl laiku neišmokėtų vaiko pinigų negautas nė vienas tėvų skundas.

Panevėžyje rengiama konferencija „Žalioji strategija verslui: planas Panevėžio regionui“. Jos organizatoriai sako, kad tai ateities verslo konferencija, kurioje laukiami ir esami, ir būsimi aplinkai draugiško verslo atstovai.

Atsinaujina Panevėžio Švenčiausios Trejybės bažnyčia! Šventines mišias  nuo šiol girdės ir Nepriklausomybės aikštėn susirinkę maldininkai bei aplinkiniai gyventojai, be to jau greitai bus atidaryta šventųjų relikvijų ekspozicija, o moderniame ekrane bus  galima susipažinti su bažnyčios istorija.

Penktadienį kino centre „Garsas“ startuoja žiūrovų laukiamas ir vertinamas festivalis „Europos kinas dieną ir naktį“! Kasmet vis daugiau lankytojų sulaukiančio festivalio gerbėjams šį kartą žadama visa savitė ypatingų pasiūlymų, susitikimų su kūrėjais ir nepamirštamų kino seansų.

 

Taip pat žiūrėkite

Naujienos 2021 01 04

Parašykite komentarą