Namai / GNTV Naujienos / Naujienos 2018 03 26

Naujienos 2018 03 26

Panevėžio rajonas jau išsirinko kelis šimtus dalyvių, atstovausiančių regioną šimtmečio dainų šventėje. Žadama, kad rajono atstovus tūkstantinėje masėje atpažinsime lengviau, nes jie bus pasipuošę specialia simbolika.

Vis daugiau profesijų atstovų, kurių profesinė pareiga padėti žmonėms, suserga „perdegimo sindromu“. Anot specialistų, tai jau tampa masine problema, kuri gali pasibaigti tragiškai, tad būtina mokėti ir gebėti sau padėti.

Šiandien pasaulyje galybė automobilių ir kitų transporto priemonių. Be jų neįsivaizduojame kasdienio gyvenimo, nuolat reikia skubėti, važiuoti ir skristi. Transporto priemonės padeda tai padaryti greitai ir patogiai. Vis dėlto, transporto priemonės daro didelę žalą aplinkai ir gamtai. Deja, bet skaičiai vis auga, atsiranda vis daugiau automobilių, todėl daugėja ir jų išmetamo kuro kiekis, kuris kenksmingas aplinkai.

Taip pat žiūrėkite

vlcsnap-2018-10-01-09h22m29s288

Naujienos 2018 09 27

Per šimtą Rokiškio rajono gyventojų naudojasi bendruomeninių šeimos namų teikiamomis nemokamomis kompleksinėmis paslaugomis. Anot specialistų, …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *