Namai / GNTV Naujienos / Naujienos 2018 03 08

Naujienos 2018 03 08

Krepšinio klubo „Lietkabelis“ žaidėjai šiandien pradžiugino šimtus moterų. Viename Panevėžio prekybos centre apsilankę sportininkai pasveikino visas tuo metu jame esančias dailiosios lyties atstoves. Įteikiant joms gėlių , moterys ne tik dėkojo, bet ir pažadėjo nuo šiol tapti entuziastingomis klubo sirgalėmis.

Atėjus atlydžiui, tačiau naktimis išliekant minusinei temperatūrai, gyventojai raginami pakelti akis ir einant gatve žvilgtelėti į stogus. Anot specialistų šiuo metu nelaimė gali nukristi „tarsi iš dangaus“ , tad būtina ne tik saugotis, bet ir prižiūrėti nuosavus pastatus, nes varvekliui sužalojus praeivį ar svetimą turtą, namo savininkas privalės už tai atsakyti.

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos specialistai įspėja, kad su pavasariu į šalį grįžta dar viena grėsmė – paukščių gripas. Kitose Europos valstybėse gripo atvejų skaičius auga, tad tikimybė, kad virusas pasieks Lietuvą kasdien didėja. Paukščių gripui patekus į šalį didelių nuostolių turėtų ne tik šalies paukštynai, bet ir naminius paukščius auginantys pavieniai asmenys.

Karaliaus Mindaugo husarų batalionas kovo 11-ąją vėl kviečia bėgti už Lietuvą! Šį kartą panevėžiečiai, nors ir nesiekia rekordo, nepertraukiamai bėgs 28-ias valandas. Didžioji laiko dalis – jau užpildyta.

Taip pat žiūrėkite

0613

Naujienos 2019 06 13

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *