Namai / GNTV Naujienos / Naujienos 2018 03 01

Naujienos 2018 03 01

Išmokas vaikui už sausio mėnesį kol kas tegavo mažiau nei pusė prašymus pateikusių panevėžiečių šeimų. Tačiau specialistai gyventojus ragina būti kantresniais. Dėl sudėtingos sistemos prašymų tikrinimas užtrunka, o gavus patvirtinimą, kad visi reikalingi duomenys pateikti ir prašymas patvirtintas, pinigai, bus išmokėti už visą praėjusį laiką.

Pastaruoju metu šalyje padidėjo oro užterštumas! Sveikatos specialistai primena, kad būtent oro tarša gali būti daugelio ligų priežastimi. Kokias ligas sukelia kietosios dalelės ir kaip nuo jų apsisaugoti, reportaže:

Panevėžio turizmo informacijos centras kviečia  panevėžiečius geriau pažinti miestą ir keliauti po Lietuvą. Šių metų ekskursijų tvarkaraščiai jau sudaryti, belieka tik dalyvauti. Artimiausioje kelionėje – galimybę pamatyti nepriklausomybės aktą!

Prezidentūroje kovo 1-ąją – tikras pavasaris. Ir ne tik kalendorinis, čia – daug didesnė šventė, pirmąją pavasario dieną gimtadienį švenčia Prezidentė Dalia Grybauskaitė. 62-ojo gimtadienio proga kolegos jai surengė smagų sveikinimą, kurį įamžino ir vaizdo įraše. Kviečiame pasižiūrėti ir jus.

 

Taip pat žiūrėkite

1122

Naujienos 2018 11 22

Artėjančių švenčių nuotaikas greičiausia pajunta pašto darbuotojai. Jie sako, kad norintieji pasveikinti užsienyje gyvenančius artimuosius, …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *