Namai / GNTV Naujienos / Naujienos 2018 02 26

Naujienos 2018 02 26

Po praėjusių metų liūčių su galybe problemų susiduriantys Panevėžio rajono ūkininkai į diskusiją pasikvietė žemės ūkio ministrą. Ministras Bronius Markauskas pripažįsta, kad šalies galimybės pagelbėti nuo stichijos nukentėjusiems ūkininkams – ribotos, tačiau šiuo metu aktyviai dirbama su visos Europos žemės ūkio politika, kuri, neabejojama, turės teigiamos įtakos ir Lietuvoje.

Nors Lietuvoje pasirodė pranešimų apie per šalčius nušalusius galūnes pacientus, Panevėžyje tokių atvejų užfiksuota vos keli. Daug labiau medikus neramina  į gydymo įstaigą vis dažniau patenkantys nukėntusieji nuo nudegimų bandant greitai susišildyti.

Sumainyti aukso žiedų jaunuoliai neskuba. Jau kelis metus iš eilės ryškėja tendencija, kad santuokas sudaro vyresnės poros, nors pasitaiko ir labai ryškių amžiaus skirtumų. Vienas jų – daugėja moterų, sau į poras išsirinkusių gerokai jaunesnius vyrus.

Pastaruoju metu šalyje padidėjo oro užterštumas! Sveikatos specialistai primena, kad būtent oro tarša gali būti daugelio ligų priežastimi. Kokias ligas sukelia kietosios dalelės ir kaip nuo jų apsisaugoti, reportaže.

Taip pat žiūrėkite

Naujienos 2020 03 10