Namai / GNTV Naujienos / Naujienos 2017 11 23

Naujienos 2017 11 23

Zarasų kultūros centre pluša statybininkai, iki metų pabaigos planuojama, kad čia bus baigtas sutvarkyti pirmasis aukštas, jau atnaujinta didžioji centro salė. Deja, neremontuotose patalpose liks kultūros centro darbuotojai, nes neužtenka lėšų. Viliamasi, kad ir Kultūros ministerija į pradėtus atnaujinimo darbus pažiūrės kompleksiškai ir finansavimas likusiems darbams numatytas bus.

Rokiškyje šurmuliavo konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ dalyviai! Anot sveikatos specialistų, aktyvus konkursas – puikus būdas mokyti vaikus saugoti ir stiprinti sveikatą. Etapo nugalėtojai varžytis toliau ir vyks į Trakus.

Moksleiviai sako, kad pasirinkti profesiją ar mokslo įstaigą, kurioje toliau studijuoti – sunkus darbas. Tad įvarių profesijų atstovai, universitetų lektoriai ar nevyriausybinių organizacijų savanoriai mokyklas lanko ir suteikia jaunimui žinių apie save. Kad tokie susitikimai aktualūs įsitikinę ir mokytojai, ir mokiniai.

Ir pabaigai: jūsų nuomonės ir pasvarstymai kaip turėtų atrodyti šventinis Panevėžys. Juk artėja didžiausios ir gražiausios Metų šventės.

Taip pat žiūrėkite

Panevėžio kolegija kuria energetinių procesų studijų ir inovacijų centrą

Parašykite komentarą