Namai / GNTV Naujienos / Naujienos 2017 11 13

Naujienos 2017 11 13

2018-ieji pareikalaus ypač daug panevėžiečių kantrybes. Kitąmet čia pradedama vykdyti didžioji dalis savivaldybės planuojamų rekonstrukcinių ir atnaujinimo projektų: bus remontuojamos miesto gatvės ir jų infrastruktūros elementai, viešosios erdvės, pastatai. Panevėžys tikrai atsinaujina!

Iki gruodžio 1-osios Panevėžio miesto savivaldybė kviečia gyventojus siūlyti labiausiai miestui nusipelniusius asmenis – Metų panevėžiečius. Jau po mėnesio geriausieji bus pagerbti iškilmingame renginyje.

Panevėžio rajono moksleiviams paskaitos apie tai, kaip atskirti tikrąją žiniasklaidą. Pasitelkiant žiniasklaidos atstovus ir žinomus žmones jaunuoliai mokomi kritiškai vertinti skelbiamas naujienas, taip pat tinkamai naudotis socialiniais tinklais, per kuriuos neretai kuriamas jų pačių įvaizdis, tai projekto „Medijų burbulai“ tikslas.

Iškilmingai pasveikinti geriausi Panevėžio rajono ūkininkai! Rajono meras Povilas Žagunis džiaugiasi, kad ūkininkams pasiekti gerų rezultatų nesutrukdė neįprastai  lietingas sezonas, dėl kurio teko paskelbti netekstremaliąją situaciją.

 

Taip pat žiūrėkite

Naujienos 2020 10 15

Parašykite komentarą