Namai / GNTV Naujienos / Naujienos 2017 11 01

Naujienos 2017 11 01

Nuo seniausių laikų protėviai tikėjo, kad mirusiųjų pasaulis labai artimas  gyvųjų pasauliui. O tam tikru metų laiku, tam tikromis dienomis mirusieji ypač priartėja. Nors laikui bėgant papročiai keitėsi, visuomet tikėta, kad per Vėlines, vėlės sugrįžta savųjų aplankyti. Tiek senoliai mena, tiek ir mes patys šiandien neįsivaizduojame Vėlinių ir Visų šventųjų šventės be ugnies, be degančių žvakučių, be gėlės žiedo, o ką jums reiškia Vėlinės teiravomės praeivių.

Dusetų parapijos tikintieji dešimtmetį laukė kada bus atnaujinta bažnyčios varpinė. Avarinės būklės pastatas nerimą kėlė kaskart kai reikėjo skambinti varpais, dabar vietos gyventojai ir parapijos klebonas varpinę vadina „Baltąja gulbe“ ir kviečia ja pasigrožėti visus Dusetų svečius.

Projekte  „Spalis – sveikatos stiprinimo mėnuo Panevėžyje“ dalyvavo net keli tūkstančiai panevėžiečių. Panevėžio miesto Visuomenės Sveikatos specialistai kviečia miestelėnus nenustoti rūpintis savo sveikata ir aktyviai dalyvauti ir kituose biuro organizuojamuose užsiėmimuose.

Taip pat žiūrėkite

Panevėžio miesto savivaldybės taryboje – Povilas Urbšys

Parašykite komentarą