Namai / GNTV Naujienos / Naujienos 2017 10 26

Naujienos 2017 10 26

Vėlinėms lietuviai ruošiasi iš anksto. Prekybininkai pastebi, kad žmonės nebelinkę paskutinę dieną skubėti tvarkyti kapų, o tam pradeda ruoštis gerokai anksčiau. Taip pat keičiasi ir kapaviečių puošimo mados, atsisakoma masyvių puokščių ir didelio kiekio žvakių.

Sekmadienį grįšime prie žiemos laiko. Psichologai įspėja, kad nors ir miegosime valanda ilgiau, laiko pokytis yra stresas, tad tam geriausia pasiruošti iš anksto, o jei, prisitaikyti vis tik sudėtinga, į darbotvarkę teks įtraukti daugiau poilsio.

O dabar – Ekožinia. Šįkart apie žaliąsias atliekas. Specialistai primena, kad ir jas reikia tvarkyti tinkamai, nežiūrint to, kad žaliosios atliekas sunyksta. Beje, žaliąsias atliekas išmetę ne pagal taisykles, galite „užsidirbti“ net kelių šimtų eurų baudą, o specialios aikštelės lapus, šakas ir kitas organines atliekas priima visiškai nemokamai.

Europos taurės turnyre Panevėžio „Lietkabelis“ patyrė antrą nesėkmę.  Trečiose B grupės rungtynėse namuose panevėžiečiai kovingą charakterį parodė per vėlai ir per trumpai, tad buvo priversti pripažinti italų “Grissin Bon” ekipos pranašumą. Varžybų akimirkos jūsų dėmesiui.

 

Taip pat žiūrėkite

vlcsnap-2018-10-01-09h22m29s288

Naujienos 2018 09 27

Per šimtą Rokiškio rajono gyventojų naudojasi bendruomeninių šeimos namų teikiamomis nemokamomis kompleksinėmis paslaugomis. Anot specialistų, …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *