Namai / GNTV Naujienos / Naujienos 2017 10 25

Naujienos 2017 10 25

Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos stadione iš peties darbuojasi statybininkai. Planuota, kad kylančių miesto futbolo žvaigždžių galimybes treniruotis pakeisiantis stadionas, turėtų būti baigtas rekonstruoti dar gruodį. Tačiau statybininkai šiame objekte dirbti pradėjo tik rugpjūtį, tad ar viskas bus atlikta laiku, priklausys nuo oro sąlygų.

Lietingas ruduo darbuotis trukdo ne tik statybininkams, ūkininkams, bet ir menininkams. Jau 11 metus šalia Naujamiesčio kylančios šiaudinės skulptūros traukia pravažiuojančių akį ir kviečia stabtelėti bei pasigrožėti. Šiais metais, čia kyla liaudiškais motyvais apsuptas namelis, deja darbai vyksta ne taip sparčiai kaip norėtųsi, o dėl to kaltas – lietus.

Panevėžyje kuriasi mopsų bendruomenė. Jau įvyko pirmasis šių mielų keturkojų ir jų šeimininkų susitikimas. Anot tokių šuniukų augintojų, mopsų bendruomenė turėtų būti tikras žinių šaltinis naujai šuniukus įsigijusiems šeimininkams.

Panevėžyje veikiantis BNI „Nevėžis“ verslo klubas vienija per 40 krašto verslininkų. Prieš 5 mėnesius veiklą pradėjusio klubo atsotvai džiaugiasi, kad verslininkai vieningi ir noriai dalinasi rekomendacijomis, tad tikslas sugeneruoti per 3 milijonus eurų šio klubo pagalba, jau įpusėtas.

 

 

Taip pat žiūrėkite

Panevėžio kolegija kuria energetinių procesų studijų ir inovacijų centrą

Parašykite komentarą