Namai / GNTV Naujienos / Naujienos 2017 10 05

Naujienos 2017 10 05

Nors buvo planuota, kad Rokiškio baseino atidarymas įvyks dar šių metų gruodį, rajono vadovai persigalvojo. Paskaičiuota ir nuspręsta, kad nors objektas bus pilnai įrengtas jau šiemet, naujame baseine rokiškėnai galės maudytis tik kitąmet.

Statistika rodo, kad širdies ir kraujagyslių ligos vis dar yra viena dažniausių mirties priežasčių. Norintys išmokti išvengti širdies ir kraujagyslių ligų rizikos veiksnių kviečiami dalyvauti specialioje 12 mėnesių programoje. Anot Panevėžio VSB specialistų, teigiami programos rezultatai – akivaizdūs.

Panevėžio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės bibliotekoje unikali pirmoji žinomo muzikanto ir prodiuserio Sauliaus Urbonavičiaus-Samo tapybos darbų paroda. Autorius prisimena, jog būtent Panevėžys – miestas, kuriame buvo atrastas jo, tuomet dar vaiko, dailininko talentas.

Krepšinio klubas „Lietkabelis“ ir šiame sezone nenustoja stebinęs savo aistruolių. Po įspūdingos pergalės prieš Klaipėdos „Neptūną“ panevėžiečiai lieka vienintele komanda LKL čempionate lyg šiol nepatyrusia nė vieno pralaimėjimo. 76:88 tokiu rezultatu “Lietkabelis” įveikė „Neptūną“. Dalinamės įspūdingų rungtynių vaizdo pasakojimu.

 

Taip pat žiūrėkite

Panevėžio kolegija kuria energetinių procesų studijų ir inovacijų centrą

Parašykite komentarą