GNTV Naujienos Video

Naujienos 2017 09 26

Rokiškio rajono savivaldybės vadovai ragina verslininkus pasinaudoti specialaus fondo parama. Šių metų smulkaus ir vidutinio verslo rėmimo fonde kol kas yra likę keli tūkstančiai eurų, kuriuos įmonės gali panaudoti įmonės įregistravimo, darbo vietų kūrimo ar kitoms išlaidoms padengti.

Profesionaliais meistriškumo konkursais parodos EXPO Aukštaitija lankytojus stebino jungtinis Panevėžio ir Utenos regionų profesinių mokyklų stendas. Neabejotini jo lyderiai – Panevėžio profesinio rengimo centras, atsivežę į parodą ne tik būsimuosius profesionalus, bet ir naujausias technologijas.

Penktą kartą EXPO Parodoje dalyvavo Panevėžio TLK specialistai. Gyventojai aktyviai naudojosi puikia proga paklausti specialistų aktualiomis temomis, tačiau didžiausio jų susidomėjimo sulaukė tradicinė viktorina.

Pokylių namai „Vasaris“ parodoje „Expo Aukštaitija“ dalyvauja jau trečius metus.  Šį kartą parodos lankytojai galėjo iš arčiau susipažinti su pramogine restorano dalimi, tai yra kokios šventės ir koncertai organizuojami, taip pat ir sužinoti plačiau apie naujieną Aukštaitijoje – visiškai pilną šventės suorganizavimą.

 

Daugiau įrašų