Namai / GNTV Naujienos / Naujienos 2017 09 07

Naujienos 2017 09 07

Įsibėgėjant gatvių remonto karštojo regeneravimo metodu procesui Panevėžio miesto savivaldybė praneša, kad atnaujinimo darbai gali sutrikdyti viešojo transporto eismą tad eismo dalyvių prašo būti supratingais.

Nuo spalio 1-osios Panevėžio mieste bus tęsiamos valstybės biudžeto lėšomis finansuojamos neformaliojo vaikų švietimo veiklos. Moksleiviams siūloma 100-tas Panevėžio miesto savivaldybės akredituotų  įvairių programų.

Populiarėjant turizmui savo šalyje vis daugiau galimybių ir pramogų turistams siūlo Rokiškio rajonas. Anot rajono vadovų, čia kasmet daugėja ne tik lankytinų objektų, bet ir daugybę žmonių sukviečiančių sporto renginių.

Rugsėjo 8-10 dienomis Panevėžys kviečia į gimtadienį. 514-ojo miesto gimtadienio organizatoriai žada įspūdingą naujųjų technologijų ir populiarių šalies atlikėjų bei menininkų kupiną renginį ir skelbia, kad miestas atsinaujina!

 

Taip pat žiūrėkite

1203 naujie

Naujienos 2018 12 03

Pirmoji šalyje Kalėdų eglutė įžiebta Panevėžyje. Nors spalvinga miesto žaliaskarė sulaukė daugybės įvairių vertinimų, panevėžiečiams …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *