Namai / GNTV Naujienos / Naujienos 2017 08 08

Naujienos 2017 08 08

Panevėžyje vyko pirmasis Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio vizitas. Premjerui buvo pristatytos miesto problemos, sėkmingos įmonės ir planuojami įgyvendinti projektai. Du iš jų susilaukė ypatingo vyriausybės vadovo dėmesio.

Festivalis „Susitikime penktadienį“ kviečia sendaikčių ar kitų daiktų turinčius panevėžiečius į atvirų bagažinių turgelį. Toks turgelis miesto centre organizuojamas pirmą kartą, tad miestelėnai turėtų suskubti pasinaudoti puikia proga!

Kunigas Simas Maksvytis teigia, jog susipažinti su Panevėžio Švč. Trejybės bažnyčios rūsiais įdomu ir verta, nes juos savomis rankomis kasė gyventojai. Be to, čia saugomi unikalūs meno dirbiniai ir yra vienintelis šalyje „liftas į dangų“. Plačiau apie bažnyčios požemių paslaptis – reportaže.

Rokiškyje praūžė „Samsonas rally Rokiškis 2017” varžybos. Net 13 šalių sportininkai žiūrovams dovanojo tikrą šventę ir greitą bei daug netikėtumų pažėrusį sportinių automobilių šou. Pirmą kartą Rokiškyje surengtas ralis tapo išbandymu ir žiūrovams, ir sportininkams. Finišą pasiekė tik pusė iš 71 startavusio ekipažo. Dalinamės su jumis gražiausiomis Gerų naujienų televizijos užfiksuotomis varžybų akimirkomis.

Taip pat žiūrėkite

Naujienos 2021 01 04

Parašykite komentarą