Namai / GNTV Naujienos / Naujienos 2017 08 03

Naujienos 2017 08 03

Panevėžyje atidaroma profesionali gatvės gimnastikos aikštelė. Iki šiol šio sporto mėgėjų galimybės mieste buvo labai ribotos, tad jaunuoliai tokią verslininkų dovaną vadina išsipildžiusia svajone.

Darbą Panevėžio palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninėje kasmet renkasi per dešimt jaunų medikų! Anot įstaigos vadovės, daug dėmesio ligoninėje skiriama pacientams ir personalui bei medicininėms naujovėms, o tai lemia ir aukštą teikiamų paslaugų kokybę.

O dabar EKO žinia. Panevėžio miesto savivaldybės komanda Stokholme sėkmingai užbaigė Baltijos jūros Akceleratorių programos pradinį etapą, kurdama Baltijos jūros išsaugojimo veiksmų planą, vadinamąją Mėlynąją strategiją.

Nors Lietuva – mažytė, tačiau ar tikrai kiekvienas mūsų esame matę jei ne visus, tai bent gražiausius jos kampelius. O kaip išsirinkti kur važiuoti, ką pamatyti ir kaip susidėlioti patį geriausią ir kiekvieno poreikius tenkinantį maršrutą? Atsakymus pateikė leidykla „Terra publica“ išleidusi knygą „Įdomiausios kelionės po Lietuvą. Šimtmečio leidimas“.

Taip pat žiūrėkite

0625

Naujienos 2018 06 25

Panevėžio miesto savivaldybė prašo panevėžiečių kantrybės: gatvėse atliekama ypač daug dangos atnaujinimo darbų, tačiau jau …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *