Namai / GNTV Naujienos / Naujienos 2017 07 25

Naujienos 2017 07 25

„Nuo diplomo iki darbo sutarties“ toks renginių ciklas abiturientams ir absolventams organizuojamas teritorinėse darbo biržose. Pasak specialistų, jis skirtas jauniems žmonėms padėti rasti profesinį kelią ir sėkmingai įsilieti į darbo rinką. Beje, tai ne vienintelis projektas jaunimui, kurį įgyvendina darbo birža.

Per dvejus metus Zarasuose renovuota vos 11 daugiabučių. Nepatenkinti tokiais rezultatais Zarasų rajono tarybos nariai daugiabučių namų renovaciją patikėjo kitai bendrovei. Jos vadovas sako, kad dabar darbai įgavo pagreitį ir planuoja, kad iki 2018-ųjų pabaigos bus renovuota beveik pusė šimto daugiaubučių.

Per pirmąjį šių metų pusmetį Lietuvos gyventojai į užstato sistemą grąžino beveik 260 milijonų stiklinių ir plastikinių butelių bei metalinių skardinių. Viešosios įstaigos „Užstato sistemos administratorius“ duomenimis, grąžintos pakuotės sveria daugiau nei 10 300 tonų – t.y. 200 tonų daugiau negu sveria Eifelio bokštas. Tiesa, tokie įspūdingi rezultatai buvo planuoti.

Futbolo klubas „Panevėžys“ po trumpos pertraukos vėl intensyviai treniruojasi. Nors komandą, kaip ir planuota, paliko keletas žaidėjų, vyriausias treneris viliasi, kad naujokai ją sustiprins ir sezono antra pusė „Panevėžiui“ bus sėkmingesnė.

Zarasų rajono viešoji biblioteka didžiuojasi išskirtiniais vaizdais atsiveriančiais pro langus, tad ją mielai lanko vietos gyventojai ir turistai, kurie čia turi galimybę apylinkes apžvelgti ir teleskopu.

 

Taip pat žiūrėkite

Naujienos 2020 10 06

Parašykite komentarą