Namai / GNTV Naujienos / Naujienos 2017 07 20

Naujienos 2017 07 20

Štai Jums pavyzdys kaip dideli norai gali net ir mažiausią kaimelį paversti turistų traukos objektu. Zarasų rajone esantis Vajasiškis gyventojų gausa didžiuotis negali, jų čia tiek, kad atvykus turistų autobusui gyventojų skaičius išauga dvigubai. Tačiau Vajasiškio bendruomenė tikrai turi ką jiems pasiūlyti.

Panevėžio rajone šaindien dar yra apie 70 kilometrų neasfaltuotų gatvių, o dauguma kelių – žvyruoti. Pasak rajono Vietinio ūkio skyriaus darbuotojų, tokiems darbams atlikti – lėšų poreikis didžiulis, deja, gatvių ir kelių atnaujinimui bei remontui pinigų kasmet skiriama vis mažiau.

Panevėžio miesto bendruomenės turi galimybę nemokamai gauti individualiai parengtus sveikatos mokymus. Bendruomenių atstovams tereikia kreiptis į Panevėžio miesto Visuomenės sveikatos biurą ir pagal gyventojų klausimyno atsakymus bus parengtas individualus mokymų bei užsiėmimų ciklas, po kurio, anot specialistų, rezultatai – akivaizdūs.

Vasara – atostogų metas, tačiau kol vieni atostogauja, kitiems tai pats darbymetis,- sako policijos pareigūnai ir pataria gyventojams kaip apsaugoti turtą išvykstant iš namų.

 

Taip pat žiūrėkite

Panevėžio miesto savivaldybės taryboje – Povilas Urbšys

Parašykite komentarą