Namai / GNTV Naujienos / Naujienos 2017 07 13

Naujienos 2017 07 13

Panevėžietis Sigitas Burokas įgyvendino svajonę, su kuria dabar noriai supažindina kiekvieną besidomintį. Ištisą pusmetį vyras paaukojo vienetinio funkcionalaus elektrotriračio gamybai ir tai dar ne paskutinis meistro kūrinys.

Panevėžyje prasidėjęs 5 dienų sporto renginys – Europos jaunių triatlono čempionatas sutrikdė eismą mieste, o kai kurios prekybos įmonės tapo iš viso nepasiekiamos. Tačiau ši problema, bent iš dalies operatyviai išspręsta.

Nors vasara karščiais nelepina, sveikatos specialistai sako, kad susirgimų žarnyno infekcijomis sparčiai daugėja. Dažniausiai dėl to kaltas iškyloms netinkantis bei prastai apdorotas maistas. Pasirinkus teisingai – tikimybė susirgti bakterine žarnyno infekcija ženkliai mažėja.

Keliones lėktuvu pasirinkusiems Aukštaitijos gyventojams pristatoma nauja paslauga. Nuo šiol skrendantiems į svečias šalis kelionės organizavimas iki oro uosto ir atgal bus lengvai išsprendžiamas. Ir Panevėžyje pradedamos teikti keleivių vežimo į oro uostus paslaugos.

 

Taip pat žiūrėkite

Grozis stilius sveikata _ 180312.00_07_07_19.Still001

Grožis. Stilius. Sveikata. 2018 03 12

Šioje laidoje: grožio studijoje „Oranžinis stiliaus“ Paryžiaus dvasia! Stilistės Viktorijos Šaulytės patarimai pavasariui. Papuošalų kūrėjos …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *