Namai / GNTV Naujienos / Naujienos 2017 07 04

Naujienos 2017 07 04

Aktyvų laisvalaikį mėgstantiems panevėžiečiams jau rengiamas naujas žiedinis dviračių takas. Beveik keturių kilometrų taką miesto Kultūros ir poilsio parke planuojama baigti dar rugpjūtį.

Panevėžio rajone, Bistrampolio dvare, vyksta pasaulio lietuvių bendruomenių ir jaunimo sąjungų pirmininkų suvažiavimas „Pasimokyti, dalintis patirtimi ir sužinoti“. Suvažiavime dalyvauja Pasaulio Lietuvių Bendruomenės valdybos nariai, pasaulio lietuvių bendruomenių ir jaunimo sąjungų pirmininkai, lietuvių bendruomenių atstovai. Apie šį susitikimą ir jo tikslus – reportaže.

Šeštą kartą organizuojamas tarptautinis Jawa motociklų festivalis pirmą kartą atkeliauja į Lietuvą. Savaitgalį į Panevėžį susirinks legendinių motociklų fanai iš Latvijos, Estijos, Suomijos, Baltarusijos, Vokietijos, Lenkijos ir Čekijos.

Panevėžyje eksponuojama neįprasta fotografijų paroda, išsidėsčiusi 20-yje miesto vietų. Tai pirmasis toks, vizualaus meno projektas, skatinantis gyventojus vienu metu susipažinti ir su menininkais, ir su miesto įstaigomis.

 

 

Taip pat žiūrėkite

Panevėžio rajono globėjams už darbą mokės didesnes išmokas

Parašykite komentarą