Namai / GNTV Naujienos / Naujienos 2017 05 25

Naujienos 2017 05 25

Šiemet Panevėžio miesto savivaldybė iš esmės pagerins ikimokyklinių įstaigų pastatų būklę – artimiausiu metu ketinama pakeisti langus ir duris keturiuose miesto vaikų darželiuose, o per ateinančius dvejus metus sutvarkyti visas likusias 11 atnaujinimo laukiančių ikimokyklinio ugdymo įstaigų.

Zarasai pradeda 2017-ųjų turizmo sezoną ir kviečia nerti į Zarasus. Poilsiautojų jau laukia vandens pramogos, sodybos, paplūdymiai, nepakartojama gamta, o vasarą ir pamėgti bei nauji festivaliai.

Panevėžyje oficialiai atidarytas BNI  – verslo rekomendacijų organizacijos skyrius. Tai jau 12 asis šios, verslą vienijančios organizacijos skyrius Lietuvoje. Panevėžio verslininkai išsikėlė sau ambicingus planus ir BNI tinklo pagalba tikisi per metus sugeneruoti prdavimų daugiau kaip už 3 milijonus eurų.

Jau ne pirmi metai, kai siekiant pagerinti komunalinių atliekų tvarkymo sistemą ir padidinti rūšiuojamojo surinkimo pajėgumus Panevėžio regione individualių valdų gyventojams bus nemokamai dalijami kompostavimo konteineriai.

Taip pat žiūrėkite

Naujienos 2020 10 08

Parašykite komentarą