Namai / GNTV Naujienos / Naujienos 2017 05 04

Naujienos 2017 05 04

Nors vasara vilioja poilsiauti, tačiau noras būti savarankišku, „paragauti“ nepriklausomybės, įgyti pirmosios darbo patirties ir užsidirbti –  ne vieno  moksleivio svajonė. Tad Gegužės – birželio mėnesiais  šalies jaunimo darbo centrai moksleivius kviečia į atvirų durų dienas.

Neseniai didžiulių nuostolių dėl gaisro patyręs Panevėžio teatras „Menas“ dėkoja visiems bėdoje padėjusiems. Naujais pakeisti  beveik visi sudegę teatro kostiumai , o nutraukti spektakliai  spektakliai vėl džiugina žiūrovus.

Atėjus šiltajam metų sezonui, į gatves pasipila motociklininkai. Kaip ir kitos transporto priemonės motociklai viešajame eisme gali dalyvauti, jei jie įregistruoti Kelių transporto priemonių registre, apdrausti ir galioja jų privalomoji techninė apžiūra. Į tai dviračių transporto priemonių vairuotojams reikėtų atkreipti dėmesį, ypač jei plieninių žirgų nedraudžia ištisus metus.

Pirmasis gegužės sekmadienis – Motinos diena.  Neužmirškite pasveikinti ir aplankyti. O dabar mažiausiųjų linkėjimai mamoms ir mintys kaip jas reiktų pasveikinti.

Taip pat žiūrėkite

Naujienos 2021 01 04

Parašykite komentarą