Namai / GNTV Naujienos / Naujienos 2017 05 24

Naujienos 2017 05 24

Jei norite, kad jūsų šventė vyktų vasarą ir nesuskubote jos laiku susiplanuoti, gali tekti keisti planus. Renginių organizatoriai ir pokylių salių savininkai pastebi, kad keičiasi lietuvių įprotis viską palikti paskutinei minutei, savo švente daugelis pasirūpina net prieš kelis metus. Be to, keičiasi ir šventės tradicijos, alkoholio jose vis mažiau.

Šaltas ir ilgas pavasaris koreguoja braškių sezoną. Sodininkai sako, kad jų bus, bet vėliau ir ne toks gausus derlius. Beje, nušąlo ir kai kurios obelys. Tačiau mūsų šalyje sodus šalnos pakando gerokai mažiau nei kaimyninėje Lenkijoje. Tad neabejojama, kad šiemet prekyboje bus daugiau lietuviškų obuolių.

Kaip ir kiekvieną pavasarį, taip pat ir šiais metais  Panevėžio regiono aplinkos apsaugos departamento Panevėžio agentūros telefonas nenutyla nuo skambučių ir pranešimų, kad Nevėžio upės vanduo užterštas naftos produktais. Bet dažniausiai šiuo metų laiku tai tik upės paviršiumi plaukiančios žiedadulkių sąnašos.

Panevėžio miesto savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyrius primena, kas ir kaip turėtų atstovauti vaikams, kaip teisiškai turi būti sprendžiami jų priežiūros bei interesų atstovavimo klausimai, kai tėvai išvyksta dirbti į užsienio valstybes.

 

 

Taip pat žiūrėkite

Naujienos 2020 10 06

Parašykite komentarą