Namai / Čia ir dabar / „Čia ir dabar“ 2016 05 05

„Čia ir dabar“ 2016 05 05

Informacine laida „Čia ir dabar“ 2016 05 05

Siūlomos mokesčio lengvatos darbdaviams, skatinantiems darbuotojus sportuoti. Įmonių vadovai sako, jog tokia pataisa iš ties reikalinga ir tai paskatins visuomenę labiau rūpintis savo sveikata, nes šiuo metu Lietuvoje sportuojančių žmonių labai nedaug.

 

 

 

Neįgalieji sportininkai Panevėžyje vis garsiau kalba apie tai, jog neturi trenerių arba šie dirba „už ačiū“. Savivaldybės vadovai pripažįsta, jog lyg šiol neįgaliųjų sportas buvo pamirštas, tad žada ieškoti galimybių ne tik išlaikyti trenetį, bet ir surasti priemonių neįgaliųjų krepšinio komandai.

 

 

Šalies ugniagesiai gelbėtojai mini šv. Florijono – ugniagesių globėjo dieną. Šiemet ši šventė Panevėžio apskrityje išskirtinė, čia prisiekė pirmieji savanoriai gelbėtojai, kurie teiks pagalbą kaimiškose vietose, mat čia ypač jaučiamas šios profesijos atstovų trūkumas.

 

 

 

Panevėžyje paskelbta unikali akcija: į didžiųjų atliekų tvarkymo aikštelę pridavus nebenaudojamą elektronikos prietaisą, gyventojui duvanojama pusė tonos komposto. Nors akcija vos tik prasidėjo, ja jau pasinaudojo ne vienas panevėžietis.

 

 

Gegužės 11-ąją, pasaulinę orientavimosi sporto dieną visi gyventojai kviečiami prisidėti prie pasulio Gineso rekordo. Renginiai šio sporto mėgėjams ir naujokams vyks net 9-iuose Lietuvos miestuose.

 

Taip pat žiūrėkite

Naujienos 2021 01 04

Parašykite komentarą