Namai / Čia ir dabar / „Čia ir dabar“ 2016 05 03

„Čia ir dabar“ 2016 05 03

Informacine laida „Čia ir dabar“ 2016 05 03

Panevėžyje nebeliks senųjų kioskų. Valdžiai pradėjus rūpintis miesto įvaizdžiu, nuspręsta nugriauti tai, kas daugelį metų darko Aukštaitijos sostinės veidą. Kelis dešimtmečius dirbantys kioskininkai su apmaudu palieka darbo vietą ir abejoja, ar apskritai dar tęs savo veiklą.

 

 

 

Migracijos specialistai primena, jog ruošiantis atostogoms užsienyje, dar prieš mėnesį būtina pasitikrinti kiek galioja jūsų asmens dokumentas. Be to, reikėtų nepamiršti, jog kai kuriose šalyse asmens tapatybės kortelė netinka, o pasas turėtų galioti dar pusmetį nuo planuojamos grįžimo datos.

 

 

Panevėžys – neįgaliesiems nesibaigiantis kliūčių ruožas. Patekti į teismą, policiją ar kitą įstaigą judėjimo negalią turintiems asmenims praktiškai neįmanoma. Neturėdami kitos išeities, įstaigų vadovai patys ant rankų laiptais neša neįgaliuosius. Lygių galimybių kontrolierė dėl tokios padėties pradėjo tyrimą.

 

 

Sveikatos specialistai įspėja, jog pavasarį stipriai išauga traumų tikimybė. Kaip taisyklingai ir saugiai judėti panevėžiečiai kviečiami išmokti Panevėžio miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro organizuojamuose renginiuose ir mokymuose.

 

 

Politikių klubas „Veiklios moterys“ panevėžiečių labui dirba jau dešimtmetį. Per pastaruosius metus skirtingų pratijų ir judėjimų politikės taip susigyveno, jog planų ir idėjų netrūksta dar dešimčiai metų į priekį.

 

 

 

Taip pat žiūrėkite

Panevėžio kolegija kuria energetinių procesų studijų ir inovacijų centrą

Parašykite komentarą