Namai / Čia ir dabar / „Čia ir dabar“ 2016 04 28

„Čia ir dabar“ 2016 04 28

Informacine laida „Čia ir dabar“ 2016 04 28

Rokiškio rajono savivaldybė šiemet planuoja įvykdyti kelių priežiūros ir plėtros projektų už daugiau nei milijoną tris šimtus tūkstančių eurų. Sutvarkytos bus seniai apleistos miesto gatvės, judriausi rajono keliai ir mašinų stovėjimo aikštelė prie ligoninės.

 

 

Olimpinėse žaidynėse Rio de Žaneire Lietuvą atstovaus septyniasdešimt atletų, tačiau iki šiol oficialiai visa rinktinės sudėtis dar nėra patvirtinta. Likus mažiau nei šimtui dienų iki svarbiausio ketverių metų sporto įvykio, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė Daina Gudzinevičiūtė sako, kad Lietuvą atstovausiančių sportininkų pasiruošimas žaidynėms vyksta sklandžiai.

 

 

Į Panevėžio „Žemynos“ progimnaziją skubėjo gausios specialiųjų tarnybų pajėgos. Pranešta apie gaisrą ir sužeistus mokinius. Tiesa, visa tai tebuvo tik imitacija, mat vyko mokomosios pratybos. Ar viskas pavyko sklandžiai domėjosi reporterė Vesta Tizenhauzienė.

 

 

Pirmą kartą Panevėžyje vykusiame bendrame tarptautiniame forume diskutavo miesto savivaldos atstovai, regiono verslininkai bei Lietuvos ir užsienio mokslininkai. Pagrindinė tema bei tikslas – glaudesnė mokslo ir verslo partnerystė.

 

 

 

Panevėžys įamžina aktoriaus Donato Banionio atminimą. Aukštaitijos sostinę garsinusiam teatralui atminti atidengta memorialinė lenta ant namo, kuriame ilgą laiką jis gyveno kartu su šeima.

 

 

 

Paskutinį rugpjūčio savaitgalį Panevėžys taps triatlonininkų miestu. Čia suvažiuos kelios dešimtys sportininkų bei triatlono gerbėjų iš viso pasaulio. Pernai po dešimtmečio pertraukos sugrąžintai sporto šventei šiemet kur kas stipriau rengiasi ir organizatoriai, ir miesto vadovai.

 

Taip pat žiūrėkite

Rokiškio ledo aikštelė virto ledo arena

Parašykite komentarą