Namai / Čia ir dabar / „Čia ir dabar“ 2016 04 21

„Čia ir dabar“ 2016 04 21

Informacine laida „Čia ir dabar“ 2016 04 21

Panevėžio miesto savivaldybei nusprendus „Verdenės“ mokyklos pastatą paversti socialiniais būstais, daugybė ginčų kilo tarp miesto politikų, didžiulį pasipiktinimą išreiškė ir aplinkiniai gyventojai. Nors savivaldybė bandė įtikinti, kad socialinis būstas numatytoje vietoje – puikus sprendimas, šiandien ji savo strategiją keičia. Panevėžio vadovai jau turi idėją kur būtų galima įrengti socialinius būstus ir taip sumažinti jų laukiančiųjų eilę. Administracijos direktorius Tomas Jukna derasi dėl Margaritos Rimkevičaitės technologinės mokyklos bendrabučio perėmimo.

 

 

Į taromatus gyventojai jau grąžino apie 20 milijonų įvairių gėrimų pakuočių, tai džiugina gamta besirūpianačius ir liūdina taros supirktuves. Atsiradę taromatai skaudžiai smogė ne tik mažosioms taros supirktuvėms, bet ir benamiams, kuriems taros rinkimas buvo pagrindinis pragyvenimo šaltinis.

 

 

Būsimiems magistrantūros studentams ir jau esamiems stambių įmonių darbuotojams Panevėžyje nuo šio rugsėjo bus siūlomos naujos studijos. Verslininkams pritarus, KTU Panevėžio Verslo ir technologijų fakultete bus pradėti rengti aplinkos apsaugos vadybos ir švaresnės gamybos specialistai.

 

 

Smurtautojams dar didesnis policijos apynasris. Nuo šiol smurto artimoje aplinkoje atvejai bus išaiškinti per 48 valandas, o tai reiškia, kad kaltinamasis nebus išleistas į laisvę tol, kol nebus teismo sprendimo. Beje, policija pastebi, kad kumščius paleidžia ne tik vyrai, bet ir moterys.

 

 

Panevėžio LIONS klubas tęsia gražią paramos tradiciją. Todėl Panevėžį pasiekė kelios dešimtys neįgaliųjų vežymėlių ir vaikštynių iš Švedijos.  Tačiau šįkart ji skirta ne miesto, o rajono gyventojams. Be to, pirmą kartą paramos iš Švedijos sulaukė jaunieji Panevėžio ledo ritulininkai.

 

 

 

Panevėžiečiai raginami gelbėti savo gimtąjį miestą. Pastebimai mažėjant žmonių, entuziastai ėmėsi organizuoti debatus, per kuriuos siekiama sukurti kuo daugiau originalių idėjų, padėsiančių pritraukti turistus bei paskatinti jaunimą neišvykti iš Panevėžio.

 

Taip pat žiūrėkite

Panevėžio miesto savivaldybės taryboje – Povilas Urbšys

Parašykite komentarą