Namai / Čia ir dabar / „Čia ir dabar“ 2016 03 24

„Čia ir dabar“ 2016 03 24

Informacine laida „Čia ir dabar“ 2016 03 24

Panevėžietės namo kieme iškilo įspūdingas Velykų medis, ant kurio daugiau nei 1200 kiaušinių. Moteris savo rankomis kiekvieną jų išpuošė ir nuolat saugo, kad šio grožio nesuniokotų vėjas ar piktavaliai. Velykų medžio kūrėja nežada sustoti ir jau kuria planus kaip ateity pakliūti į Lietuvos rekordų knygą.

 

 

Artėjant šventoms Velykoms puošiasi ne tik individualūs namai, bet ir įmonės. Viešbutis „Romantic“ pasipuošė išskirtiniais Velykų medžiais, kuriuos kurė patys darbuotojai. Klientu verdiktas nulems, kuris medelis gražiausias, ir kurio autoriams atiteks iš ties naudingi prizai.

 

 

Panevėžio palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninėje daugėja iniciatyvų, kurios džiugina ir ligonius, ir personalą. Artėjančių Velykų proga čia skamba gyvai atliekama muzika ir eilės, kurias ligoniams ir darbuotojams dovanoja įstaigos partneriai ir savanoriai.

 

 

Iki Balandžio 26-os dienos galima pateikti paraiškas erasmus plius programos projektams. Anot projektų koordinatorių, tai – puiki galimybė įgauti naujos patirties tiek priimančioms organizacijoms, tiek savanoriams ir tai padaryti visiškai nemokamai.

 

 

Pieno sektorių ištikusi gili krizė. Apie opiausias ūkininkų problemas buvo kalbėta ir Šiaulių rajono savivaldybėje. Pieno ūkių savininkai piktinasi mažomis supirkimo kainomis ir patiriamais nuostoliais. Dėl to dažnas ūkininkas yra priverstas mažinti bandas ir karves parduoti. Pasipiktinę esama situacija ūkininkai kitą savaitę sostinėje planuoja streiką.

 

 

Tarptautinis žurnalistų ralis startuos Panevėžyje. Šį kartą lenktynės drieksis net per tris Baltijos valstybes. Lenktynininkų laukia rimti išbandymai, o žiūrovų smagios ir kupinos adrenalino akimirkos.

 

 

 

Taip pat žiūrėkite

Panevėžio miesto savivaldybės taryboje – Povilas Urbšys

Parašykite komentarą