Namai / Čia ir dabar / „Čia ir dabar“ 2016 03 15

„Čia ir dabar“ 2016 03 15

Informacine laida „Čia ir dabar“ 2016 03 15

Vartotojai skundžiasi ne tik dėl vandens telkinyje nesužvejojamų žuvų, bet ir dėl girždančio klozeto dangčio. Pagrįstų ir nepagrįstų skundų daugėja, o štai verslininkai piktinasi, kad vartotojų teisės ginamos kur kas labiau nei jų.

 

Valstybinė mokesčių inspekcija skelbia pajamų deklaravimo pradžią ir sako, kad šiais metais tai padaryti bus itin paprasta. Sukurta speciali programėlė telefonams ir planšetiniams kompiuteriams. Tad deklaraciją pateikti bus galima vos vienu mygtuko paspaudimu.

 

Vilniuje duris atvėrė pažangiausi Baltijos jūros regione mokslinių tyrimų centrai. Ekspertai sako, jog šių centrų atidarymas perrašė Lietuvos mokslo istoriją. Čia vyks tyrimai, kurie taps proveržiu gydant vėžį.

 

Vasario mėnesio mokesčiai už šildymą Panevėžio energijos vartotojams kone per pus mažesni nei sausį ir beveik dešimčia procentų mažesni nei praėjusių metų vasarį. Specialistai tikina, jog dėl mažesnių sąskaitų gyventojai turėtų būti dėkingi šiltiems orams, o norintys dar labiau sutaupyti turėtų susirūpinti būsto renovavimu ir šildymo sistemos modernizavimu.

 

 

Šalies „Maxima“ parduotuvėse šiais metais bus iš viso įrengtos 144 savitarnos kasos. Tokiomis kasomis pirkėjai jau gali naudotis ir Panevėžyje. Prekybos tinklo vadovai ir kasas išbandžiusieji sako, kad tai greitesnis ir paprastesnis būdas atsiskaityti už prekes.

 

 

Nors pavasaris vos prasidėjo per šiuos metus Panevėžio ugniagesiams  jau 11 kartų teko vykti gesinti degančios žolės.   Priešgaisrinės gelbėjimo valdybos specialistai primena, jog deginti žolę draudžiama, o padegėjai rizikuoja pakenkti aplikai, sunaikinti aplinkinių turtą ir net atimti gyvybę.

 

Taip pat žiūrėkite

Naujienos 2020 10 06

Parašykite komentarą