Namai / Čia ir dabar / „Čia ir dabar“ 2016 03 10

„Čia ir dabar“ 2016 03 10

Informacine laida „Čia ir dabar“ 2016 03 10

 

Praėjusiais metais įvestu savanorišku parko lankytojo bilietu bene daugiausiai pasinaudojo aukštaičiai. Krekenavos regioninis parkas tapo trečiu šalies parku, kuriame lankytojai dažniausiai pirko bilietus ir taip prisidėjo prie saugomų teritorijų puoselėjimo.

 

 

Neužpildytos vietos Panevėžio miesto mokyklose šiemet savivaldybei kainuos 360 tūkstančių Eurų. Kad kitais metais nebūtų patirtas toks nuostolis, jau sudaryta darbo grupė, kuri siūlo 2 mokyklas reorganizuoti prijungiant prie kitų ugdymo įstaigų.

 

 

 

Valstybinė įmonė „Regitra“ primena vairuotojams, kad senojo pavyzdžio, laminuoti vairuotojo pažymėjimai nebegalios. Todėl juos dar turinčius vairuotojus, skatina nelaukti paskutinės minutės ir suskubti pasikeisti per šiuos metus.

 

 

Iki šių metų liepos 1 dienos nedeklaravusieji tikslios gyvenamosios vietos rizikuoja netekti pašalpų ir kitų socialinių išmokų. Tokį reikalavimą apibrėžia nuo naujųjų įsigaliojęs Lietuvos Respublikos gyvenamosios vietos deklaravimo įstatymo pakeitimas. Specialistai teigia, jog savivaldybėse tikslios vietos nedeklaravusiųjų – tūkstančiai.

 

 

Iki 2017 m. balandžio 1 d. naminiai gyvūnai privalo  būti paženklinti ir registruoti valstybiniame Gyvūnų augintinių register. Nors asmenų atvežančių į veterinarijos gydyklas savo augintinius įvesti mikroschemos daugėja, tačiau taip pat daugėja ir išmetamų beglobių gyvūnų.

 

 

Šiaulių moters ir vaiko klinikoje besigydantiems vaikams nuotaiką praskaidrino linksmi svečiai. Čia apsilankė programos „Raudona nosis“ gydytojai klounai. Iš tiesų tai profesionalių aktorių kuriami personažai, savo vaidinimais ir triukais dovanojantys mažiesiems ligoniams šypsenas visoje šalyje.

 

Taip pat žiūrėkite

Panevėžio kolegija kuria energetinių procesų studijų ir inovacijų centrą

Parašykite komentarą